SAM FING

Oświadczenie Zarządu Klubu Otwartej Kultury

W związku z informacją, jaka padła ze strony przedstawicielki miejskiej instytucji kultury na Forum Kultury Kłodzkiej dnia 18 lutego 2013 roku
w Muzeum Ziemi Kłodzkiej, oświadczamy, że Klub Otwartej Kultury nie realizuje żadnego projektu we współpracy z Kłodzkim Centrum Kultury Sportu i Rekreacji, Kłodzkiem 2016 ani Urzędem Miasta w Kłodzku.
Nie jest też planowana, dyskutowana ani rozważana wspólna realizacja projektów. Mamy nadzieję, że pojawienie się takiej informacji było jedynie wynikiem braku wiedzy i orientacji przedstawicielki miejskiej instytucji kultury, a nie świadomym działaniem dezinformacyjnym.

Zarząd KOK

Ogłoszenia
ogłoszene nr1 ogłoszene nr2 ogłoszene nr3
ogłoszene nr4 ogłoszene nr5 ogłoszene nr6
Dla ciekawych nasze straszliwe horoskopy

Oto Straszliwe Długa Opowieść, spisana na rolce tapety przez uczestników Strasznej Jesieni w CINEMA 3D Kłodzku 22 października 2011 roku.
Ortografia i interpunkcja nieco uładzone, styl i sens jak najbardziej oryginalny. Nie wiemy, co z niniejszej opowieści wywnioskowałby zawodowy psychoanalityk. Naszym zdaniem jej autorów przerażają głównie problemy trawienne, zakup majtek oraz obawa, że ktoś obcy będzie się rządził w ich domu. Na dalszych miejscach lokują się Euro 2012, Lenin (wiecznie żywy) oraz wojna.

WLEPKI dla każdego


logo twitt Zapraszamy do czytania naszego mikrobloga na Twitterze.
Kokkultura na Twitterze
Tam znajdą się komentarze na gorąco i natychmiastowe relacje z naszych imprez.